Kriminālie „ģēniji”: Laupītāji bez „riteņiem” = lūzeri
Publicēts 4. jūnijā, 2008.
Ķīnas pilsētas Huainaņ taksists nejauši izpalīdzējis pats savas mājas laupītājam. Viņš, neko nenojauzdams, palīdzējis noziedzniekam iekraut laupījumu mašīnas bagāžniekā un aizvedis viņu uz norādīto vietu.

Noziedznieks taksistam nevainīgi skaidroja, ka viņam līdzi ir tik daudz mantas tādēļ, ka viņš nesen atgriezies no liela ceļojuma. Taksists, palīdzot klientam ar bagāžu, gan pamanījis, ka vienā somā ir zivs bez astes, tāda pati kā viņam palikusi mājās ledusskapī, bet laikam noturējis to par sakritību. Tikai pēc atgriešanās mājās viņš apjēdzis, ka tajās pabijis laupītājs, kurš nozadzis pat minēto zivi. Ķīnas policijai noziedznieku jau izdevies aizturēt un tam izvirzītas apsūdzības par laupīšanu ar ielaušanos.

Šis man atgādināja vienu vairākus gadu vecu gadījumu tepat Latvijā (nezinu cik patiess un cik ne). Kādu vasaru manos laukos (Kuldīgas rajonā) apzaga kaimiņa māju. Vietējais pagasta policists, protams, nekā nevarēja palīdzēt (varbūt arī tāda nemaz nebija, neatceros) tādēļ kaimiņš sēdās mašīnā un brauca uz Kuldīgas iecirkni rakstīt iesniegumu. Pa ceļam skatās – divi džeki ceļmalā stopē. Turklāt viņiem kaimiņa somas ar kaimiņa mantām. Šis, protams, piestāja, apsolīja aizvest līdz pilsētai un aizveda arī… līdz pašai Kuldīgai mentenei.

Avots: Lenta.ru


Komentāri (1)
The Incredible Man is Back: baigi muļķīgi palīdzēt zaglim savas mantas likt bagāžniekā :D
04/06/2008 13:54
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: